Lajfstajl

musk

Efektywna nauka-jakim typem jesteś?

Potrzebujesz małej pomocy w nauce? Nowy semestr otwiera przed Tobą nowe możliwości. Możesz poprawić swoje oceny i zawalczyć o czerwony pasek albo rozpocząć intensywne przygotowania do matury. Aby to osiągnąć, musisz wiedzieć, jak się uczyć….

Czytaj więcej

moda-w-dubois-julka

Moda w Dubois

Moda przemija, styl pozostaje. Coco Chanel W dzisiejszych czasach możemy pozwolić sobie na większą swobodę niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o styl ubierania się. Mieszanie stylów, czerpanie z poprzednich lat i inspirowanie się dziwactwami, wszystko to…


stanczyk_matejko

Błazen Stańczyk

Prof. Gajdzica • „Pamiętajcie! Jaki Dzień Matki taki Dzień Dziecka!” Prof. Miotk • „Głowy do góry, dzieci!” • „Skoro nie umiecie zaznaczać wartościowości, to równie dobrze możecie piec pierniki” Prof. Gromadzka • „Muszę Wam coś…


salad-1445041_960_720

Odezwa do wiecznie głodnych !

Ciągłe spożywanie pierogów sprzedawanych w pobliskiej jadłodajni, którą ktoś postanowił ochrzcić imieniem popularnego pasożyta, pod którym zakochańce nie szczędzą sobie czułości, może wywołać wrażenie monotonii.


5669645-a-letter-grade-written-on-lined-paper-good-grades-stock-photo

Czerwcowe żniwa

Świadoma praw i obowiązków wynikających z bycia uczennicą Dubois, uroczyście ogłaszam, iż wstępuję w stan załamania nerwowego, związanego ze zbliżającym się tłustym, czerwonym terminem wystawienia ocen końcowych. 


1-1256139512vl7e

„Holidays, so beautiful!

Słońce, plaża, ciepłe morze, leniuchowanie, spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Słysząc te hasła każdy wie, co oznaczają: WAKACJE.